תחומי פעילות

משמורת ילדים

מדובר בסידורי החמלה והטיפוח, , המשרד מתמקד בקביעת סדרי משמרת לילדים, זכויות ההורים, ובסיוע במימון ובהסברת זכויות הילדים בתהליך הפרידה או בתקופת גירושין.

מזונות אישה

התחום מתמקד בזכויות האישה בתחום מזונות במקרים של גירושין או הידד משפחתי.

ידועים בציבור

אנשים ציבוריים או מוכרים עשויים לצרוף את עצמם לתחום זה כאשר הם זקוקים לייעוץ משפטי או הגנה בתחום דיני המשפחה.

צוואות וירושות

התחום כולל את כנת הצוואות, הסבר על ירושה וירושים, והתנגדות לצוואות. נורמטוב ושות' יכולים לעזור בהסברת המורשה המשפטית ובהבטחת זכויות היורשים.

הסכם ממון

התחום מתמקד בהסכמים שבהם מתואם השלמת ממון במסגרת גירושין או הסכמה בתקופת נישואין. ניתן לאעזר במשרדנו על מנת לקבל יעוץ משפטי כדי להבין את הסכמי הממון ולהגן על זכויות הצדדים.

הסכם גירושין

כאשר הזוג החתום בנישואין החליט לסיים את הזוגיות, הוא יכול לנצל את ההסכמה וההסדרים בהם הוסכם הגירושין. נורמטוב ושות יכולים לסייע לו להבין את התנאים ולהבטיח את זכויותיו.

הסכם שלום בית לחלופין גירושין

זהו תהליך שבו זוג נשוי מנסה לשקם את הזוגיות ולמנוע גירושין. התחום דורש הבנה טובה של התוכנית וההסכמים הדרושים בכדי לשמר את הזוגיות.

גירושין

התחום הזה מתמקד בתהליך המשפטי שנדרש כאשר זוג רוצה לסיים את הזוגיות ולשבור את היחסים החתומים בנישואין. נורמטוב ושות' יעזורו לצדדים להבין את האפשרויות ולנהל את התהליך בצורה חלקה וכוללת.

התנגדות לצוואה

התחום הזה מתמחה בהתנגדות לצוואות, כאשר מצווים נרטבים לצוואה ומתבקשים לבטל או לשנות אותה. עו"ד יכול לייעוץ וליוות את הלקוחות בתהליך המשפטי הדרוש כדי להתנגד לצוואה.

img-1

שנתקדם יחד לצעד הבא?

פרטי התקשרות

עם נסיון מקצועי של מעל 18 שנה ודגש על גישה אנושית ורגישה זמינות ונגישות.
אנחנו בהחלט יכולים לעזור לך. ‌
זאת הולכת להיות בחירה חכמה ונעימה לכיס ולנפש שלך.
דילוג לתוכן