משרד המתמחה במגוון תחומי משפט

תביעות קטנות

אם אתם חשים כי נעשה לכם עוול על רקע סכסוך אזרחי, ניתן להגיש תביעה על סכומים של עד 33,900 ש"ח בבית המשפט לתביעות קטנות. בתביעות אלו אין אפשרות להיות מיוצג ע"י עו״ד ובכדי להגדיל את הסיכויים לזכות בתביעה מומלץ להעזר בעו״ד על מנת לבצע ארגון נכון של חומרי התביעה.

הוצאת צו ירושה

קבלת צו ירושה הינו הליך משפטי אשר דורש ידע וניסיון ומומלץ לבצעו באמצעות עו״ד מומחה לדיני ירושה. משרדנו בעל ניסיון רב ומתמחה בהגשת בקשה לצו ירושה בצורה היעילה ביותר.

מחיקת רישום פלילי

ביטול רישום משטרתי פלילי הינו הליך שיש לטפל בו במקצועיות רבה! הגשת הבקשה על ידי עורך דין פלילי תוך העלאת טיעונים משפטיים ואישיים רלוונטיים יסייעו להשגת המטרה. למשרדנו ניסיון רב שנים בטיפול בכלל הבקשות אשר פורטו לעיל.

פתיחת עמותות

הליך רישום עמותה הינו הליך בירוקרטי ומשפטי ומומלץ לבצעו בסיוע של עורך דין מקצועי ובעל ניסיון המתמחה בתחום. הליך הרישום מתבצע על ידי הגשת טופס בקשה לרישום עמותה, זקוק לעזרה בנושא זה? פנה עכשיו ונשמח לעמוד לשירותך!

עריכת צוואות

משרדנו בעל ניסיון רב בכל הנוגע לטיפול בהתנגדות לצו ירושה ולקיום צוואה, עריכת הסכם בין יורשים, צוואה נוטריונית, צוואה בעדים ופירוק שיתוף בדירת ירושה בין יורשים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו ונשמח ולהציע לכם פתרונות מקצועיים.

עריכת הסכם ממון

עריכת הסכם ממון היא מלאכה מורכבת, הן מבחינה משפטית והן מבחינה רגשית. הסכם ממון הוא תעודת הביטוח שלכם ככל שהקשר יעלה על שרטון ולכן לא כדאי לכם לקחת סיכון. חוק הסכמי ממון יכול לישב מחלוקות ולמנוע ריבים מיותרים. לקבלת ייעוץ ראשוני בנושא צרו איתנו קשר.

עסקאות מכר דירות יד שנייה

משרדנו מעניק ייעוץ משפטי מקיף בתחום המקרקעין ובהסכמי מכר דירות החל מרישום בתים משותפים, הסכמי שותפות, קבלני משנה, חוזי מכר של דירות, מגרשים ואדמות חקלאיות. ליווי שוטף בעסקאות מכר מקרקעין.

ייצוג רוכשים בעסקאות קנייה של דירה מקבלן

בדיקת הזכויות של הקבלן במקרקעין והצפי להשלמת הפרויקט, אנו נלווה אתכם החל משלב המשא ומתן, החתימה על החוזה וכלה בשלב הרישום בטאבו על פי החוק. נסייע לכם לחתום רק על חוזה המשרת את האינטרסים שלכם ומגן על הזכויות שלכם בצורה הטובה ביותר.

ייעוץ כללי

לקבלת ייעוץ והכוונה משפטית, בכל נושא מרשימת הנושאים המופיעים באתר זה, הנכם מוזמנים לשלוח אלינו שאלות מפורטות ככל שניתן במייל או ליצור איתנו קשר בטלפון לקביעת פגישת ייעוץ.

שירותי נוטריון

אפוסטיל

אפוסטיל נועד לקצר תהליכים בירוקרטים, מי שרצה בעבר למשל, לקבל אישור למסמך מסוים מרשות זרה

הסכם ממון

על מנת שהסכם ממון יקבל תוקף, עליו להיעשות בכתב ולקבל אישור ביהמ"ש/ בית דין רבני. היה וההסכם נערך טרום הנישואין, מומלץ לערכו אצל נוטריון מוסמך ומקצועי.

צוואה נוטריונית

הצוואה נערכת אצלינו במהירות ודיסקרטיות ובה הלקוח יפרט את רצונו לגבי מה שייעשה ברכושו לאחר לכתו, הנוטריון יכול לתת ייעוץ וטיפול מקצועי לגבי התנגדות לצוואה ופסילתה בבית משפט ולהוביל לדרך הנכונה והמתאימה ללקוח לבצע את התהליך.

אימות חתימה

אימות חתימה הינו מעמד משפטי המתבצע בליווי נוטריון, המאשר חתימת נגעי דבר ועניין על גבי מסמכים רשמיים/ מוסדיים, אשר ללא אימות חתימה רשמי ע"י נוטריון, לא יהיה להם תוקף משפטי

קצת על המשרד

המשרד נמצא בקרית אונו ומנוהל על ידי האחים נורמטוב העוסקים בעריכת דיןכ-18 שנה, בעלי תחומי התמחות רבים, ביניהם: תביעות קטנות, פתיחת עמותות, עריכת הסכם ממון, עריכת הסכם גירושין, רישום ירושות וצוואות, עריכת צוואות, הוצאת צו ירושה. עסקאות מכר דירות יד שנייה.
אנו מטפלים במגוון רב של לקוחות ותחומים ומעניקים
שירות מקיף וצמוד הכולל את כל ענייניו של הלקוח, בדגש על יושרה, שקיפות ומהימנות.

שנתקדם יחד לצעד הבא?

פרטי התקשרות

עם נסיון מקצועי של מעל 18 שנה ודגש על גישה אנושית ורגישה זמינות ונגישות.
אנחנו בהחלט יכולים לעזור לך. ‌
זאת הולכת להיות בחירה חכמה ונעימה לכיס ולנפש שלך.
דילוג לתוכן